Zaposlimo - prosta delovna mesta

Trenutno imamo razpisana tri delovna mesta.

Komercialist na terenu za trženje oglasnega prostora - Štajerska in Prekmurje (m/ž)

Komercialist na terenu za trženje oglasnega prostora - Koroška in Savinjska (m/ž)

Komercialist na terenu za trženje oglasnega prostora - Dolenjska in Posavska (m/ž)

Opis delovnega mesta

Vaša glavna naloga bo iskanje novih podjetij, ki bodo oglaševala v Poslovnem imeniku slovenskih podjetij - www.imenik-podjetij.com in na portalu azijskih restavracij.
Delo poteka na terenu vsaj 4 dni v tednu. Kandidat lahko pokriva Koroško, Savinjsko, Dolenjsko, Posavsko, Podravsko in/ali Pomursko regijo. Iščemo kandidate za polni delovni čas.

Od kandidatov pričakujemo

  • izkušnje in reference na primerljivem delovnem mestu direktne prodaje na terenu
  • sposobnost in veselje do prodaje ter dela z ljudmi
  • zanesljivost, pridnost, delavnost, odgovornost
  • veselje do spoznavanja novih oseb, samoiniciativnost, poštenost
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Nudimo

  • zaposlitev preko s.p. z možnostjo kasnejše redne zaposlitve
  • začetek dela preko s.p. takoj brez poskusne dobe
  • delo v mladem in dinamičnem podjetju
  • dobre delovne pogoje in pošten odnos
  • redno plačilo
  • delo v domačem okolju
  • dolgoročno sodelovanje

Prijave

Prijave, življenjepis ter opis izkušenj pošljite v elektronski obliki na naslov delo@mihov.si.